Najlepsze wycieczki po Egipcie

Regina Nuweiba

Regina Nuweiba ***

W skrócie: aktywny wypoczynek

Położenie: Położony bezpośrednio na pięknej, szerokiej plaży piaskowej (zalecamy użycie odpowiedniego obuwia kąpielowego). Miasteczko Nuweiba oddalone jest o ok. 4km. Do lotniska Sharm El Shaikh jest ok. 170 km. W pobliżu hoyelu znajdują się sklepy, bary i restauracje.

Plaża: Prywatna, piaszczysta, bezpośrednio przy hotelu.

Hotel: Kompleks składa się z budynku głównego oraz dwupiętrowych zabudowań. W ich wyposażeniu znajduje się hall do przyjmowania gości z recepcją (włącznie z sejfami), miejsca siedzące, bary, restauracja a-la-carte i salka taneczna. Dookoła hotelu znajdują się wypielęgnowane baseny ze słodką wodą (osobny basen dla dzieci), taras słoneczny, jak również plażowy bar z przekąskami i napojami. Parasole i leżaki są przy basenach oraz przy plaży, wliczone w cenę pobytu w hotelu.

Pokoje: Przyjaźnie umeblowane pokoje z telefonem, telewizją satelitarną, lodówką, ogrzewaniem / klimatyzacją, łazienką / WC z wanną lub z prysznicem oraz balkonem lub tarasem. Pokoje podwójne można również używać, jako pojedyńcze.

Sport i rekreacja: 2 baseny z wodą słodką, siatkówka plażowa. Dodatkowo płatne: 2 korty do squasha i 1 kort do tenisa, tenis stołowy, bilard. Na plaży możliwość uprawiania sportów wodnych: żeglarstwo, surfing, narty wodne i nurkowanie, wieczorne programy animacyjne, klub nocny w hotelu.

Dla dzieci: Plac zabaw, brodzik. Łóżeczka dla dzieci wliczone w cenę.

Wyżywienie: 2 posiłki dziennie lub opcja all Inclusive.

onetour-egypt.com.pl - tanie wycieczki w Egipcie
Powiązane:

oferowane hotele - hotele Nuweiba

Jak do nas trafić?

One Tour Egypt - mapka dojazdu

Ważne informacje

  1. Ubezpieczenie turystów na każdej wycieczce.
  2. Dla więcej niż 10 osób (rodzina lub znajomi) - DUŻE RABATY!
  3. Lokalne wycieczki dla dzieci w wieku do dwóch lat - gratis, dla dzieci w wieku do 12 lat - za połowę ceny.
  4. Rezerwacja przez SMS - bez zaliczki, opłata w dniu wycieczki.
  5. Kontakt z nami przez SMS i spotkamy się przed państwa hotelem lub zapraszamy bezpośrednio do naszego biura.
  6. Na każdej wycieczce - język polski: w Jerozolimie - polska przewodniczka, na innych wycieczkach Egipcjanin mówiący po polsku.