Najlepsze wycieczki po Egipcie

Inne wycieczki z Sharm el Sheikh

Jerozolima, Betlejem, Morze Martwe - autokarem z Sharm

Lokalizacja:EGIPT & IZRAELCena: 135$

Termin wycieczki:
NIEDZIELA (wyjazd w sobotę późnym wieczorem)

JerozolimaPielgrzymka do Ziemi Świętej -  Jerozolimy i Betlejem - to jedna z najpiękniejszych wycieczek, które można odbyć będąc w Egipcie razem z biurem podróży One Tour Travel.
Jerozolima - metafizyczne serce Ziemi Świętej, metropolia trzech religii monoteistycznych: islamu, judaizmu, chrześcijaństwa  - miasto stołeczne Izraela.

Wyjątkowe miasto na ziemi, które łącząc narody - tak wielce je dzieli. To właśnie w jego obrębie zbiegają się trzy najistotniejsze miejsca wielkich religii: Kościół Świętego Grobu, Kopuła na Skale, Ściana Płaczu. 

Zachęcamy Państwa - www.onetour-egypt.com.pl - do poznania, ujrzenia i zrozumienia potęgi miejsc, w których wspólnie zapoczątkowały istnieć trzy religie. Wysłuchajcie historii naszej religii, w miejscu dokąd każdy religijny człowiek czuje Bożą siłę i potęgę.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Góra Mojżesza i klasztor św. Katarzyny z Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 35$ osoba dorosła/17$ dziecko do 12-ego roku życia

Termin wycieczki:
NIEDZIELA / PIĄTEK (wyjazd z hotelu wieczorem około godziny 22:00, powrót następnego dnia około 14:00)

onetouregypt_033Jedyna w swoim rodzaju wycieczeka po Egipcie - nocna wyprawa na Górę Mojzesza, do miejsca gdzie Mojżesz otrzymał od Boga Dziesięcioro Przykazań, oraz do Klasztoru Św. Katarzyny - budynku wpisanego na światową listę dziedzictwa UNESCO, kryjącego w swoich murach "krzew gorejący", Studnie Mojżesza oraz relikwie Św. Katarzyny Aleksandryjskiej.

W czasie tej wyprawy zobaczycie Państwo niezapomniany wschód słońca w Egipcie.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Nurkowanie dla Amatorow

Lokalizacja: EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARM Cena: dorośli i dzieci od lat 10: wersja wycieczki z 1 nurkowaniem: 45$; wersja wycieczki z 2 nurkowaniami: 65$

Termin wycieczki:  CODZIENNIE

One Tour Egypt to nie tylko wycieczki.

onetouregypt 005 PROGRAM:

wyjazd z hotelu około godz. 7:30 - przejazd do portu - wypłynięcie z portu - trzy przystanki na morzu - czas na snokeling na rafach koralowych - przygotowanie do nurkowania - zejście pod wodę - lunch- powrót do hotelu około godz. 16:00.

UWAGI: uczestnicy proszeni są o zabranie ręczników oraz masek i płetw (sprzęt do snorkelingu jest też dostępny odpłatnie u pracowników centrum nurkowego). Sprzęt do nurkowania w cenie wycieczki. Zyczymy udanej zabawy.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Kair i Luxor dwudniowy - samolotem z Sharm

Lokalizacja:EGIPT > KAIR > LUXORCena: 462$ osoba dorosła / 446$ dziecko do 12-tego roku

Termin wycieczki:
WTOREK / ŚRODA / CZWARTEK / PIĄTEK
nie odbywa sie w czasie zimowym
ZWIEDZANIE MOŻE BYĆ ROZPOCZĘTE OD KAIRU LUB OD LUKSORU w zależności od rozkładu lotów

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Nurkowanie dla Profesjonalistow

Lokalizacja: EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARM Cena: Ceny od 45$ za dzień nurkowy, dwa nurkowania na rejsach na Ras Mohammed lub Tiran

Termin wycieczki: CODZIENNIE

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Kurs Nurkowania - OPEN WATER (PADI)

Lokalizacja: EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARM Cena: dorośli: 265$ / kursy dla dzieci na indywidualne zamówienie

Termin wycieczki:  CODZIENNIE

One Tour Egypt to nie tylko wycieczki.

Kurs Nurkowania - OPEN WATER (PADI) PROGRAM:

Kurs czterodniowy, codziennie od 7:30 do 16.

Dzień 1: szkolenie teoretyczne.

Dzień 2: ćwiczenia i nurkowanie w basenie.

Dzień 3: nurkowanie z brzegu.

Dzień 4: rejs z nurkowaniem na morzu - egzamin teoretyczny i praktyczny - wydanie międzynarodowego certyfikatu Open Water PADI.

UWAGI: uczestnicy kursów proszeni są o zabranie ręczników na zajęcia praktyczne. Sprzęt do nurkowania w cenie kursu. Do ceny kursu należy doliczyć opłatę za certyfikat PADI (30 EUR) oraz koszt podręcznika OWD PADI (50$)

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Pokaz węży i krokodyli w Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: osoba dorosła 30$ / dziecko 20$ (do 12 lat)

Termin wycieczki:
CODZIENNIE WIECZOREM

KairPokaz odbywa się na otwartym powietrzu. Pierwsza część programu to wycieczka po „Jungle Animal Park" – możemy tam zobaczyć mumie ptaków, krokodyli, jaszczurek i węży. Druga część programu trwa około 25 minut jest występ kobry indyjskiej (zakaz fotografowania i filmowania podczas tego show). Trzecia część programu to występ cyrkowców z Kairu – połykaczy ognia około 10 minut. Ostatnia część mrożąca krew w żyłach to pokaz tresury krokodyli. Podczas 30 minutowego show dwóch trenerów znajduje się pośrodku basenu z krwiożerczymi krokodylami.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Alf Leila Wa Leila - Baśń z tysiąca i jednej nocy z Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 25$ osoba dorosła / 15$ dziecko (do 12-ego roku życia) (bez obiadu)
45$ osoba dorosła / 35$ dziecko (z obiadem) 
Termin wycieczki:
CODZIENNIE (CZAS TRWANIA OKOŁO 4 GODZIN)

Alf Leila Wa LeilaBiuro One Tour Travel zaprasza Państwa na typowa egipską wycieczkę - wieczór orientalny w Alf Leila Wa Leila. Z www.onetour-egypt.com.pl będziecie mieć Państwo możliwość skosztowania typowo arabskiej kuchni, z różnych regionów: kuszari, ful, tajine, kuskus i wiele, wiele innych.

Następnie zobaczycie około 30 minutowy spektakl folklorystyczny - taniec brzucha, taniec derwiszów, taniec z kijami, widowisko „światło i dźwięk" oraz pokaz tresury koni i wielbłądów.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Pływanie z delfinami z Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 60$
opiekun bez opłaty, osoba towarzysząca przy basenie 10$ extra
Termin wycieczki:
CODZIENNIE OPRÓCZ NIEDZIELI

Kairwww.onetour-egypt.com.pl proponuje Państwu możliwość 30 minutowej zabawy z delfinami w wodzie. Pływacie Państwo z delfinami w basenie w kostiumie kąpielowym lub w piance. Delfiny pod czujnym okiem treserów podpływają i bawią się z Wami. Tylko sześć osób może pływać z delfinami w tym samym czasie, a dziennie pływa maksymalnie 30 osób. To gwarantuje dobra zabawę i ekskluzywność tej wycieczki w Egipcie. Gwarantujemy niesamowite przeżycia dla dzieci i dorosłych.

 

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Pokaz Delfinów w Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 20$ / 10$ dziecko (do lat 12)

Termin wycieczki:
CODZIENNIE OPRÓCZ NIEDZIELI

Biuro podróży Delfinarium Sharm el SheikhOne Tour Travel Egypt zaprasza Państwa na 45 minutowy pokaz tresury delfinów w delfinarium – „Dolphinella". Jest to niezapomniany show, podczas którego zobaczycie różne akrobacje i sztuczki wykonywane przez tresowane delfiny - skoki, salta oraz różne zabawy z przedmiotami w wodzie, zabawy z pilką i akrobacje w wkonaniu tych najbardziej inteligentnych ssaków.

Szczególne godnym zauważenia podczas te wycieczki w Egipcie jest fakt, że to chyba jedyna i niepowtarzalna możliwość zobaczenia delfinów na pustyni.

 

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Aquapark Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 35$ osoba dorosła / 17$ dziecko (do 12-ego roku)
Termin wycieczki:
CODZIENNIE

KairPodczas wakacyjnej wycieczki po Egipcie nie sposób ominąć świat wodnej rozrywki - Aqua Park - gdzie różnorodność zjeżdżalni, basenów dużych i małych, wodospadów i masaży wodnych ściąga każdego dnia tłumy turystów. To miejsce, w którym można spędzić udany dzień pełen zabawy i niespodzianek. W kompleksie znajduje się ponad 20 obiektów rekreacyjnych. Zobaczcie, jakie to niesamowite - Aqua Park na pustyni.

Większość zjeżdżalni wyposażona jest w pontony do zjeżdżania. Teren Aquaparku został fantazyjnie podzielony sztucznymi rzeczkami, po których pływają gondole. Jest też miejsce na odpoczynek, opalanie, zjedzenie pysznego obiadu i wypicie soków z orientalnych owoców i napojów podawanych w fantazyjny sposób. Doskonała zabawa nie tylko dla dzieci!

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Jazda konna na czystej krwi arabach w Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 32$ godzina
Termin wycieczki:
CODZIENNIE

onetouregypt_002Pomimo faktu, iz większość ludzi z pustynią kojarzy wielbłądy, konie od wieków były używane do transportu ludzi i towarów we wszystkich krajach arabskich. Jazda konna jest dzisiaj jedną z większych atrakcji turystycznych w Sharm el Sheikh, dając szanse każdemu w pełni cieszyć się pięknem i spokojem otoczenia w ciszy z dala od spalin i ryków silnika.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Petra, Jerozolima, Morze Martwe dwa dni (i jedna noc) - autokarem z Sharm

Lokalizacja:EGIPT & JORDANIA & IZRAELCena: 355$ osoba dorosła / 330$ dziecko do 12-ego roku

Termin wycieczki:
WTOREK/ŚRODA (wyjazd z poniedziałku na wtorek)
PIĄTEK/SOBOTA (wyjazd z czwartku na piątek)

nie odbywa się w sezonie zimowym

JerozolimaWycieczka zaprezentuje dwa najbardziej znane, kraje sąsiadujące z Egiptem. Gród Petra stworzyli Nabatejczycy, wprost bajecznie wyrzeźbili je w skale. Do miasta dochodzimy prześlicznym wąwozem. Po drodze zobaczyć można akwedukty i czarowne przebarwienia na skałach. Na końcu kanionu widać "The treasury" - skarbiec - robiący gigantyczne wrażenie, wyrzeźbiony w skale - niby kościół, niezapomniany z obrazu "Indiana Jones: Ostatnia krucjata". Państwa oczom ukaże się kamienne miasto - pełne nagrobków mające nawet amfiteatr.

Jerozolima - duchowe centrum Ziemi Świętej, miasto trzech religii monoteistycznych: islamu, chrześcijaństwa, judaizmu  - miasto stołeczne Izraela.
Szczególne miasto na ziemi, które jednocząc narody - tak ogromnie je dzieli. To właśnie w jego obszarze zbiegają się trzy najistotniejsze miejsca znacznych religii: Ściana Płaczu, Kopuła na Skale, Kościół Świętego Grobu. 
Zachęcamy Państwa - www.onetour-egypt.com.pl - do poznania, ujrzenia i pojęcia mocy miejsc, w jakich wspólnie rozpoczęły egzystować trzy religie. Wysłuchajcie historii naszej wiary, w miejscu gdzie każdy wierzący człowiek czuje Bożą siłę i potęgę.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Klasztor św. Katarzyny i Dahab - autokarem z Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 35$ / dziecko 17$ (do 12 roku życia)

Termin wycieczki:
NIEDZIELA

dla zainteresowanych możliwośc ustalenia innych terminów indywidualnie.

Klasztor św. KatarzynyWyjazd wcześnie rano około godziny 06:00, powrót około godziny 18:00

One Tour Travel proponuje Państwu całodzienną wycieczkę w Egipcie - do Klasztoru Św. Katarzyny, znajdującego się u podnuża Góry Mojżesza, połączoną ze zwiedzaniem miasteczka Dahab slynącego z jednego z najciekawszych miejsc nurkowych na świecie BLUE HOLE. W Dahab czeka na Państwa spacer po miasteczku i czas na zakupy.

W Klasztorze: Gorejący Krzew, Studnia Mojżesza, Drzwi Justyniana, Narteks z bizantyjskimi ikonami, Kościół Przemienienia Pańskiego, relikwie św. Katarzyny.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Jak do nas trafić?

One Tour Egypt - mapka dojazdu

Ważne informacje

  1. Ubezpieczenie turystów na każdej wycieczce.
  2. Dla więcej niż 10 osób (rodzina lub znajomi) - DUŻE RABATY!
  3. Lokalne wycieczki dla dzieci w wieku do dwóch lat - gratis, dla dzieci w wieku do 12 lat - za połowę ceny.
  4. Rezerwacja przez SMS - bez zaliczki, opłata w dniu wycieczki.
  5. Kontakt z nami przez SMS i spotkamy się przed państwa hotelem lub zapraszamy bezpośrednio do naszego biura.
  6. Na każdej wycieczce - język polski: w Jerozolimie - polska przewodniczka, na innych wycieczkach Egipcjanin mówiący po polsku.