Najlepsze wycieczki po Egipcie

Z lotniska w Hurgadzie do/z hoteli w Hurgadzie

Cena: zależy od terminu i ilości osób podróżujacych.
Prosimy o kontakt wypełniając formularz Rezerwacja lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Transportowanie w Egipcie jeszcze nie było tak banalne i przyjemne jak z naszą firmą - One Tour Travel Egypt.
Oferujemy Państwu usługi na najlepszym poziomie i w konkurencyjnych cenach. Klimatyzowane autokary, limuzyny, vany, busy, - różnorodność pojazdów, do wyboru wedle stylu i zamiłowań kontrahentów. Proponujemy naszym Kontrahentom przewozy na obszarze Egiptu.
Więcej informacji i rezerwowanie usług - na naszej firmowej witrynie internetowej www.onetour-egypt.com.pl. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały tydzień.

Macie Państwo do dyspozycji własnego kierowcę, a przy przejazdach z lotniska - opiekun z biura podróży One Tour Travel będzie towarzyszył Wam już od chwili przejścia weryfikacji paszportowej na lotnisku. W czasie transportu do hotelu otrzymujecie Państwo butelkę wody mineralnej od biura One Tour Travel Egypt.

Ponadto - oferujemy na Państwa życzenie - możność przeprowadzenia wycieczek fakultatywnych w Egipcie, wypraw objazdowych lub wypraw według autorskich pomysłów. Skontaktujcie się z nami telefonicznie lub poprzez witrynę internetową www.onetour-egypt.com.pl, a ochoczo zorganizujemy wypoczynek o którym marzyliście. Służymy Państwu całą gamą ofert wycieczek po Egipcie - między innymi wyprawy do Petry,Luxoru,Kairu, i krajów ościennych - Izraela, Jordanii - wedle gustu i Waszych zamówień.

Czas trwania około 1 godzina.

 

onetour-egypt.com.pl - tanie wycieczki w Egipcie
Powiązane:

usługi transportowe - Transport z lotniska w Hurgadzie

Jak do nas trafić?

One Tour Egypt - mapka dojazdu

Ważne informacje

  1. Ubezpieczenie turystów na każdej wycieczce.
  2. Dla więcej niż 10 osób (rodzina lub znajomi) - DUŻE RABATY!
  3. Lokalne wycieczki dla dzieci w wieku do dwóch lat - gratis, dla dzieci w wieku do 12 lat - za połowę ceny.
  4. Rezerwacja przez SMS - bez zaliczki, opłata w dniu wycieczki.
  5. Kontakt z nami przez SMS i spotkamy się przed państwa hotelem lub zapraszamy bezpośrednio do naszego biura.
  6. Na każdej wycieczce - język polski: w Jerozolimie - polska przewodniczka, na innych wycieczkach Egipcjanin mówiący po polsku.