Najlepsze wycieczki po Egipcie

O Nas

ONE TOUR jest jednym z największych organizatorów wycieczek fakultatywnych w Egipcie. Od początku założenia firmy specjalizujemy się w organizowaniu wycieczek do Kairu, Luksoru, Petry, Jerozolimy oraz w wycieczkach lokalnych na Półwyspie Synaj. Oprócz wycieczek klasycznych w naszej ofercie znajdziecie Państwo wycieczki, jakich nie oferuje żadne inne biuro w Egipcie. W zakresie naszych usług znajdziecie Państwo także transport z lotniska, miejsca w hotelach, wycieczki prywatne, wycieczki dla zorganizowanych grup, dla nowożeńców, wycieczki rodzinne, pielgrzymki i wiele innych...

Jednym słowem - dostosowujemy swoje usługi do każdego klienta, bo to na Państwu zależy nam najbardziej. Jako biuro mamy międzynarodową renomę i na egipskim rynku jesteśmy bezkonkurencyjni.

Oferujemy Państwu niskie ceny, doskonałą obsługę, wykwalifikowaną kadrę i jesteśmy gwarancją rzetelności i zadowolenia. Mamy wszystkie licencje pozwalające na prowadzenie działalności turystycznej, a naszą solidność potwierdza to, że jesteśmy zarejestrowani już od 5-ciu lat w rejestrze Ministerstwa Turystyki w Egipcie. Nasza kadra to ludzie, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej.

W cenie naszych wycieczek oferujemy Państwu ubezpieczenie, które obowiązuje podczas całego pobytu w Egipcie.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości transport i wykwalifikowanych przewodników - Polaków lub przewodników polskojęzycznych.

Naszym jedynym pragnieniem jest zorganizowanie Państwu wypoczynku w sposób rzetelny, tani i stworzenie miłej atmosfery, abyście Państwo poczuli, że Egipt to Wasz drugi dom.

Aby ułatwić Państwu kontakt z nami, po przyjeździe do Sharm el Sheikh możecie Państwo odebrać, w naszym biurze, gratisową kartę sim z numerem egipskim sieci Vodafone. Aby karta działała telefon nie może mieć simlocka.

Powiązane:

Jak do nas trafić?

One Tour Egypt - mapka dojazdu

Ważne informacje

  1. Ubezpieczenie turystów na każdej wycieczce.
  2. Dla więcej niż 10 osób (rodzina lub znajomi) - DUŻE RABATY!
  3. Lokalne wycieczki dla dzieci w wieku do dwóch lat - gratis, dla dzieci w wieku do 12 lat - za połowę ceny.
  4. Rezerwacja przez SMS - bez zaliczki, opłata w dniu wycieczki.
  5. Kontakt z nami przez SMS i spotkamy się przed państwa hotelem lub zapraszamy bezpośrednio do naszego biura.
  6. Na każdej wycieczce - język polski: w Jerozolimie - polska przewodniczka, na innych wycieczkach Egipcjanin mówiący po polsku.