Najlepsze wycieczki po Egipcie

Sporty wodne w Sharm

Lokalizacja: EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARM

Termin wycieczki:
WSZYSTKIE WYCIECZKI ODBYWAJĄ SIĘ CODZIENNIE OD GODZINY 11:00 DO 15:00

One Tour Egypt to nie tylko klasyczne wycieczki. Sporty wodneTo również szeroka oferta aktywnego wypoczynku, każdego dnia, dla każdego - dla Pań i Panów, dla młodych i ... nieco starszych, dla każdego kto pragnie doświadczyć odrobinę bardziej ekstremalnych wrażeń, ze szczyptą adrenaliny !!!

Paralotnia, banana boat, windsurfing, narty wodne, rower wodny i wakeboarding.
PARALOTNIA – PARASAILING

Cena: 63$ - pojedyncza, 80$ - dwuosobowa, 95$ - trzyosobowa

Zapraszamy Państwa na podziwianie nadmorskich pejzaży z lotu ptaka, lecąc na paralotni holowanej przez motorówkę lub na paralotni startującej z plaży. Loty na paralotni nie wymagają od Państwa żadnych specjalnych umiejętności oraz dużego wysiłku. Jeżeli kiedykolwiek wcześniej mieliście Państwo doświadczenie z lataniem na paralotni to pod okiem instruktora nie będziecie Państwo mieli żadnych problemów ze startem. Jeżeli jest to Państwa pierwsza przygoda z lataniem na paralotni, oferujemy Państwu możliwość skorzystania z lotów pasażerskich tzw. tandemowych, w których leci się wraz z licencjonowanym pilotem na dwumiejscowej paralotni. Więc dajcie się Państwo ponieść przygodzie, szybując po niebie poczujcie dreszczyk emocji i nieogarnione poczucie wolności...

Co wchodzi w cenę:

 • Transfer z/do hotelu
 • Opieka instruktora
 • Lot na paralotni około 15 minut

 

BANANA BOAT – BANAN WODNY

Cena: 15$

Zapraszamy Państwa na wspaniałą zabawę pływając na bananie ciągniętym przez motorówkę. Cała zabawa polega na utrzymaniu się na powierzchni banana, podczas gdy osoba prowadząca motorówkę wykonuje ostre zakręty, przejeżdża przez fale czyli jednym słowem robi wszystko żeby Cię z niego zrzucić. Dla bardziej zdecydowanych duża prędkość i szybkie zwroty, dla dzieci i mniej odważnych przejażdżki rekreacyjne.

Co wchodzi w cenę:

 • Transfer z/do hotelu
 • Przejażdżka bananem około 15 minut

 

WINDSURFING

Cena: 40$ godzina

Jeśli lubisz sporty ekstremalne windsurfing jest z pewnością dla Ciebie! My chcemy Ci zaoferować doskonałe warunki do uprawiania tego sportu, przyjdź do nas i poczuj wiatr wiejący w żagle, słońce, ciepłą wodę i przyjazną atmosferę...

Co wchodzi w cenę:

 • Transfer z/do hotelu
 • Windsurfing - 1 godzina

 

ROWER WODNY

Doskonała zabawa dla dorosłych i dla dzieci! Przyjdź do nas i spróbuj Swoich sił i wytrzymałości fizycznej pływając po krystalicznych wodach Morza Czerwonego na rowerku wodnym...

 

NARTY WODNE I WAKEBOARDING

Cena:47$

Wakeboarding to sport, który powstał z połączenia narciarstwa wodnego, snowboardingu i technik surfingowych. Zabawa polega na tym, aby utrzymując równowagę na ślizgającej się po wodzie desce, pozwolić się holować motorówce lub wyciągowi narciarskiemu, wykonując przy tym różnego rodzaju triki.

Sam charakter tego sportu od zawsze był ekstremalny. Możliwe są tu do osiągnięcia duże prędkości, ostre zwroty na krawędziach, skoki, a nawet uderzenia o wodę podczas upadków. To skutecznie podnosi poziom adrenaliny. Sport ten jest zatem skierowany przede wszystkim do osób żądnych silnych wrażeń i emocji. Ale to nie jedyna postać tej wodnej zabawy: Można również uprawiać tę aktywność w sposób rekreacyjny. Wówczas prędkości maleją, pryskająca woda się uspokaja, a manewry wykonuje się łatwo i przyjemnie. I tę wersję polecamy każdemu!

onetour-egypt.com.pl - tanie wycieczki w Egipcie
Powiązane:

wycieczki z Sharm - Wycieczki z Sharm nad Morze Czerwone

Jak do nas trafić?

One Tour Egypt - mapka dojazdu

Ważne informacje

 1. Ubezpieczenie turystów na każdej wycieczce.
 2. Dla więcej niż 10 osób (rodzina lub znajomi) - DUŻE RABATY!
 3. Lokalne wycieczki dla dzieci w wieku do dwóch lat - gratis, dla dzieci w wieku do 12 lat - za połowę ceny.
 4. Rezerwacja przez SMS - bez zaliczki, opłata w dniu wycieczki.
 5. Kontakt z nami przez SMS i spotkamy się przed państwa hotelem lub zapraszamy bezpośrednio do naszego biura.
 6. Na każdej wycieczce - język polski: w Jerozolimie - polska przewodniczka, na innych wycieczkach Egipcjanin mówiący po polsku.