Najlepsze wycieczki po Egipcie

Wycieczki Safari z Sharm

Nabq Safari do lasów namorzynowych z Sharm

Lokalizacja: EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 47$ osoba dorosła / 40$ dziecko (do 12 roku życia)
Termin wycieczki:
CODZIENNIE

NabqOne Tour Travel Egypt proponuje wyprawę jeepami 4x4 przez tereny Parku Krajobrazowego Nabq. Wyprawa w te rejony jest okazją do zobaczenia lasów namorzynowych - unikatu półkuli północnej, których 50% występuje tylko na półwyspie Synaj. W trakcie wycieczki przerwa na snorkling przy rafach koralowych należących do Parku Krajobrazoego Nabq. Następnie przejazd do Dahab gdzie zjedzą Państwo obiad i gdzie będzie mozliwość snorklingu w przepięknej lagunie. Na koniec czas na zakupy w centrum Dahab i powrót do hotelu.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki safari w Sharm

Beduin Safari - karawana wielbłądami, kolacja beduińska i oglądanie nieba przez teleskop z Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 45$ jedna osoba na quadzie / 65$ dwie osoby na quadzie
Termin wycieczki:
CODZIENNIE

onetouregypt_029Zapraszamy na niesamowity wieczór spędzony na pustyni z rodowitymi Beduinami. Podczas jednej wyprawy będą Państwo mogli odbyć podroż jeepami na pustynię, obejrzeć najpiękniejszy zachód słońca, skosztować prawdziwej beduińskiej herbaty, zjeść z Beduinami kolacje jak również obejrzeć ich niesamowite show pod gołym niebem. Na koniec tego urokliwego wieczoru niespodzianka - w prawdziwych egipskich ciemnościach będą mogli Państwo podziwiać gwiazdy i księżyc przez profesjonalne teleskopy.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki safari w Sharm

Quad Bike Safari z Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: osoba dorosła 25$

Termin wycieczki:
CODZIENNIE

Quad Bike Safari z SharmOne Tour Egypt poleca Państwu wycieczkę - safari - w głąb pustyni, gdzie do jej serca wjeżdżamy prowadząc czterokołowe pojazdy – quady. W połowie naszej wyprawy czeka nas przerwa na odświeżającą herbatę w osadzie beduińskiej, jak również okazja do zrobienia zdjęć w pięknej scenerii pustyni arabskiej.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą aktywnie i sympatycznie spędzić czas oraz oczekują silniejszych wrażeń.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki safari w Sharm

Mega SafariI - Biały Kanion + Kolorowy Kanion z Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 40$ dorosły / 20$ dziecko (do 12 lat)

Termin wycieczki:
PONIEDZIAŁEK / CZWARTEK / SOBOTA

Kolorowy Kanion

Podczas naszej egipskiej wycieczki sprawdzicie Państwo swoje możliwości, pokonaj słabości i zobacz ile wart jest człowiek w zderzeniu z potężną Matką Naturą. Zaczniemy dzień od zdobycia ”krainy śmierci”, jak wielu zwykło nazywać Biały Kanion. To niepowtarzalne miejsce, w którym człowiek czuje się mały i słaby niczym pył pustynny. Powędrujemy między potężnymi, przytłaczającymi skałami, nad którymi zawieszone jest niebo o błękicie jakiego jeszcze nigdy nie widziałeś. Następnie powędrujemy Kolorowym Kanionem - trzecim co do wielkości na Ziemi, a pierwszym co do urody.

Podziwiaj jego kolorowe, pokryte fantazyjnymi wzorami formy skalne i delektuj się niczym niezachwianą ciszą tego uroczego miejsca. Po tylu wyzwaniach, jakie podjąłeś tego dnia, obiad w uroczej knajpce na plaży będzie miłym zwieńczeniem Twoich przygód.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki safari w Sharm

Super jeep Safari - Klasztor św. Katarzyny + Kolorowy Kanion z Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 45$ dorosły / 25$ dziecko (do 12 lat)

Termin wycieczki:
CZWARTEK / SOBOTA

Klasztor św. KatarzynyProponujemy Państwu niepowtarzalną wycieczkę - możliwość zwiedzenia dwóch najciekawszych miejsc na Półwyspie Synaj. W trakcie jednej wycieczki jeepami przez pustynie zwiedzicie Państwo:
Klasztor Św. Katarzyny - wspaniały zabytek, który został wpisany na światową listę dziedzictwa UNESCO, kryjący w swoich murach "gorejący krzew", Studnie Mojżesza oraz relikwie św. Katarzyny Aleksandryjskiej.
Kolorowy Kanion - miejsce, gdzie w czasie wędrówki będziecie mogli Państwo podziwiać przełom (załamanie) trzeciorzędowych piaskowców, pełnych zachwycających form geologicznych. Kanion którego głębokości to 2,500 m, jest trzecim co do wielkości kanionem na Ziemi. Magnetyzuje on turystów swym pięknym układem i intrygującymi formacjami skalnymi, rzeźbionymi przez wodę, wiatr i piach. Zachwyca cudownymi barwami: od białej, przez żółtą, brąz, aż do licznych tonów czerwieni, eksponowanch w najróżniejszych wzorach. Kolorowy kanion posiada pionowe ściany, wznoszące się na wysokość ponad 30 metrów, a prześwit między nimi zmniejsza się nawet do ok. 1,8 m.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki safari w Sharm

Wielkie Safari - Abu Galum z Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 40$ dorośli / 20$ dziecko (do lat 12)

Termin wycieczki:
PIĄTEK / NIEDZIELA

Abu GalumZapraszamy Państwa na niezapomnianą wycieczkę w Egipcie - wyprawę jeepami do rezerwatu przyrody Abu Galum. Proponujemy Państwu sposobność pływania w jednym z najpiękniejszych terytoriów świata, osławionym Blue Hole, z prześlicznymi rafami koralowymi.
Z One Tour Travel będziecie Państwo także poruszać się karawaną wielbłądów pomiędzy osadami beduińskimi i bacznie przyglądać się ich życiu. Potem, po safari na pustyni zwiedzimy oazę plus urocze i spokojne miasteczko Dahab. Na zakończenie wycieczki zaprosimy Państwa na zakupy i odpoczynek w centrum Dahab.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki safari w Sharm

Super Safari - Kolorowy Kanion + Blue Hole z Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 40$ osoba dorosła / 20$ dziecko do 12-tego roku

Termin wycieczki:
NIEDZIELA

Kolorowy KanionSuper Safari to wycieczka niezwykła, jedna z wielu w ofercie One Tour Travel Egypt - która rozpoczyna się wyjazdem z kurortu Sharm el Sheikh we wczesnych godzinach porannych. Po około 3 godzinnej przejażdżce JEEPAMI dojeżdżamy do Kolorowego Kanionu, gdzie rozpoczyna się godzinna wędrówka wzdłuż tego kanionu. W spaceru po kanionie można obserwować i podziwiać niezwykłe piękno i barwy skał z których natura wybudowała to niezwykle malownicze miejsce. Po zakończeniu zwiedzania przejedziemy do Nuweiby, na obiad w restauracji położonej przy słonecznej plaży. Po obiedzie przejazd do Dahab, do zatoki BLUE HOLE - nazywanej mekką nurkową, najbardziej obleganego miejsca przez nurków i snurkujących na snorkling. Na zakończenie wycieczki znajdziecie Państwo czas na zakupy w centrum Dahab.

 

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki safari w Sharm

Jak do nas trafić?

One Tour Egypt - mapka dojazdu

Ważne informacje

  1. Ubezpieczenie turystów na każdej wycieczce.
  2. Dla więcej niż 10 osób (rodzina lub znajomi) - DUŻE RABATY!
  3. Lokalne wycieczki dla dzieci w wieku do dwóch lat - gratis, dla dzieci w wieku do 12 lat - za połowę ceny.
  4. Rezerwacja przez SMS - bez zaliczki, opłata w dniu wycieczki.
  5. Kontakt z nami przez SMS i spotkamy się przed państwa hotelem lub zapraszamy bezpośrednio do naszego biura.
  6. Na każdej wycieczce - język polski: w Jerozolimie - polska przewodniczka, na innych wycieczkach Egipcjanin mówiący po polsku.