Najlepsze wycieczki po Egipcie

Wycieczki z One Tour Egypt

Alf Leila Wa Leila - Baśń z tysiąca i jednej nocy z Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 25$ osoba dorosła / 15$ dziecko (do 12-ego roku życia) (bez obiadu)
45$ osoba dorosła / 35$ dziecko (z obiadem) 
Termin wycieczki:
CODZIENNIE (CZAS TRWANIA OKOŁO 4 GODZIN)

Alf Leila Wa LeilaBiuro One Tour Travel zaprasza Państwa na typowa egipską wycieczkę - wieczór orientalny w Alf Leila Wa Leila. Z www.onetour-egypt.com.pl będziecie mieć Państwo możliwość skosztowania typowo arabskiej kuchni, z różnych regionów: kuszari, ful, tajine, kuskus i wiele, wiele innych.

Następnie zobaczycie około 30 minutowy spektakl folklorystyczny - taniec brzucha, taniec derwiszów, taniec z kijami, widowisko „światło i dźwięk" oraz pokaz tresury koni i wielbłądów.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Aquapark Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 35$ osoba dorosła / 17$ dziecko (do 12-ego roku)
Termin wycieczki:
CODZIENNIE

KairPodczas wakacyjnej wycieczki po Egipcie nie sposób ominąć świat wodnej rozrywki - Aqua Park - gdzie różnorodność zjeżdżalni, basenów dużych i małych, wodospadów i masaży wodnych ściąga każdego dnia tłumy turystów. To miejsce, w którym można spędzić udany dzień pełen zabawy i niespodzianek. W kompleksie znajduje się ponad 20 obiektów rekreacyjnych. Zobaczcie, jakie to niesamowite - Aqua Park na pustyni.

Większość zjeżdżalni wyposażona jest w pontony do zjeżdżania. Teren Aquaparku został fantazyjnie podzielony sztucznymi rzeczkami, po których pływają gondole. Jest też miejsce na odpoczynek, opalanie, zjedzenie pysznego obiadu i wypicie soków z orientalnych owoców i napojów podawanych w fantazyjny sposób. Doskonała zabawa nie tylko dla dzieci!

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Góra Mojżesza i klasztor św. Katarzyny z Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 35$ osoba dorosła/17$ dziecko do 12-ego roku życia

Termin wycieczki:
NIEDZIELA / PIĄTEK (wyjazd z hotelu wieczorem około godziny 22:00, powrót następnego dnia około 14:00)

onetouregypt_033Jedyna w swoim rodzaju wycieczeka po Egipcie - nocna wyprawa na Górę Mojzesza, do miejsca gdzie Mojżesz otrzymał od Boga Dziesięcioro Przykazań, oraz do Klasztoru Św. Katarzyny - budynku wpisanego na światową listę dziedzictwa UNESCO, kryjącego w swoich murach "krzew gorejący", Studnie Mojżesza oraz relikwie Św. Katarzyny Aleksandryjskiej.

W czasie tej wyprawy zobaczycie Państwo niezapomniany wschód słońca w Egipcie.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Jazda konna na czystej krwi arabach w Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 32$ godzina
Termin wycieczki:
CODZIENNIE

onetouregypt_002Pomimo faktu, iz większość ludzi z pustynią kojarzy wielbłądy, konie od wieków były używane do transportu ludzi i towarów we wszystkich krajach arabskich. Jazda konna jest dzisiaj jedną z większych atrakcji turystycznych w Sharm el Sheikh, dając szanse każdemu w pełni cieszyć się pięknem i spokojem otoczenia w ciszy z dala od spalin i ryków silnika.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Jerozolima, Betlejem, Morze Martwe - autokarem z Sharm

Lokalizacja:EGIPT & IZRAELCena: 135$

Termin wycieczki:
NIEDZIELA (wyjazd w sobotę późnym wieczorem)

JerozolimaPielgrzymka do Ziemi Świętej -  Jerozolimy i Betlejem - to jedna z najpiękniejszych wycieczek, które można odbyć będąc w Egipcie razem z biurem podróży One Tour Travel.
Jerozolima - metafizyczne serce Ziemi Świętej, metropolia trzech religii monoteistycznych: islamu, judaizmu, chrześcijaństwa  - miasto stołeczne Izraela.

Wyjątkowe miasto na ziemi, które łącząc narody - tak wielce je dzieli. To właśnie w jego obrębie zbiegają się trzy najistotniejsze miejsca wielkich religii: Kościół Świętego Grobu, Kopuła na Skale, Ściana Płaczu. 

Zachęcamy Państwa - www.onetour-egypt.com.pl - do poznania, ujrzenia i zrozumienia potęgi miejsc, w których wspólnie zapoczątkowały istnieć trzy religie. Wysłuchajcie historii naszej religii, w miejscu dokąd każdy religijny człowiek czuje Bożą siłę i potęgę.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Kair i Luxor dwudniowy - samolotem z Sharm

Lokalizacja:EGIPT > KAIR > LUXORCena: 462$ osoba dorosła / 446$ dziecko do 12-tego roku

Termin wycieczki:
WTOREK / ŚRODA / CZWARTEK / PIĄTEK
nie odbywa sie w czasie zimowym
ZWIEDZANIE MOŻE BYĆ ROZPOCZĘTE OD KAIRU LUB OD LUKSORU w zależności od rozkładu lotów

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Klasztor św. Katarzyny i Dahab - autokarem z Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 35$ / dziecko 17$ (do 12 roku życia)

Termin wycieczki:
NIEDZIELA

dla zainteresowanych możliwośc ustalenia innych terminów indywidualnie.

Klasztor św. KatarzynyWyjazd wcześnie rano około godziny 06:00, powrót około godziny 18:00

One Tour Travel proponuje Państwu całodzienną wycieczkę w Egipcie - do Klasztoru Św. Katarzyny, znajdującego się u podnuża Góry Mojżesza, połączoną ze zwiedzaniem miasteczka Dahab slynącego z jednego z najciekawszych miejsc nurkowych na świecie BLUE HOLE. W Dahab czeka na Państwa spacer po miasteczku i czas na zakupy.

W Klasztorze: Gorejący Krzew, Studnia Mojżesza, Drzwi Justyniana, Narteks z bizantyjskimi ikonami, Kościół Przemienienia Pańskiego, relikwie św. Katarzyny.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Kurs Nurkowania - OPEN WATER (PADI)

Lokalizacja: EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARM Cena: dorośli: 265$ / kursy dla dzieci na indywidualne zamówienie

Termin wycieczki:  CODZIENNIE

One Tour Egypt to nie tylko wycieczki.

Kurs Nurkowania - OPEN WATER (PADI) PROGRAM:

Kurs czterodniowy, codziennie od 7:30 do 16.

Dzień 1: szkolenie teoretyczne.

Dzień 2: ćwiczenia i nurkowanie w basenie.

Dzień 3: nurkowanie z brzegu.

Dzień 4: rejs z nurkowaniem na morzu - egzamin teoretyczny i praktyczny - wydanie międzynarodowego certyfikatu Open Water PADI.

UWAGI: uczestnicy kursów proszeni są o zabranie ręczników na zajęcia praktyczne. Sprzęt do nurkowania w cenie kursu. Do ceny kursu należy doliczyć opłatę za certyfikat PADI (30 EUR) oraz koszt podręcznika OWD PADI (50$)

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Nurkowanie dla Amatorow

Lokalizacja: EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARM Cena: dorośli i dzieci od lat 10: wersja wycieczki z 1 nurkowaniem: 45$; wersja wycieczki z 2 nurkowaniami: 65$

Termin wycieczki:  CODZIENNIE

One Tour Egypt to nie tylko wycieczki.

onetouregypt 005 PROGRAM:

wyjazd z hotelu około godz. 7:30 - przejazd do portu - wypłynięcie z portu - trzy przystanki na morzu - czas na snokeling na rafach koralowych - przygotowanie do nurkowania - zejście pod wodę - lunch- powrót do hotelu około godz. 16:00.

UWAGI: uczestnicy proszeni są o zabranie ręczników oraz masek i płetw (sprzęt do snorkelingu jest też dostępny odpłatnie u pracowników centrum nurkowego). Sprzęt do nurkowania w cenie wycieczki. Zyczymy udanej zabawy.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Nurkowanie dla Profesjonalistow

Lokalizacja: EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARM Cena: Ceny od 45$ za dzień nurkowy, dwa nurkowania na rejsach na Ras Mohammed lub Tiran

Termin wycieczki: CODZIENNIE

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Petra, Jerozolima, Morze Martwe dwa dni (i jedna noc) - autokarem z Sharm

Lokalizacja:EGIPT & JORDANIA & IZRAELCena: 355$ osoba dorosła / 330$ dziecko do 12-ego roku

Termin wycieczki:
WTOREK/ŚRODA (wyjazd z poniedziałku na wtorek)
PIĄTEK/SOBOTA (wyjazd z czwartku na piątek)

nie odbywa się w sezonie zimowym

JerozolimaWycieczka zaprezentuje dwa najbardziej znane, kraje sąsiadujące z Egiptem. Gród Petra stworzyli Nabatejczycy, wprost bajecznie wyrzeźbili je w skale. Do miasta dochodzimy prześlicznym wąwozem. Po drodze zobaczyć można akwedukty i czarowne przebarwienia na skałach. Na końcu kanionu widać "The treasury" - skarbiec - robiący gigantyczne wrażenie, wyrzeźbiony w skale - niby kościół, niezapomniany z obrazu "Indiana Jones: Ostatnia krucjata". Państwa oczom ukaże się kamienne miasto - pełne nagrobków mające nawet amfiteatr.

Jerozolima - duchowe centrum Ziemi Świętej, miasto trzech religii monoteistycznych: islamu, chrześcijaństwa, judaizmu  - miasto stołeczne Izraela.
Szczególne miasto na ziemi, które jednocząc narody - tak ogromnie je dzieli. To właśnie w jego obszarze zbiegają się trzy najistotniejsze miejsca znacznych religii: Ściana Płaczu, Kopuła na Skale, Kościół Świętego Grobu. 
Zachęcamy Państwa - www.onetour-egypt.com.pl - do poznania, ujrzenia i pojęcia mocy miejsc, w jakich wspólnie rozpoczęły egzystować trzy religie. Wysłuchajcie historii naszej wiary, w miejscu gdzie każdy wierzący człowiek czuje Bożą siłę i potęgę.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Pokaz Delfinów w Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 20$ / 10$ dziecko (do lat 12)

Termin wycieczki:
CODZIENNIE OPRÓCZ NIEDZIELI

Biuro podróży Delfinarium Sharm el SheikhOne Tour Travel Egypt zaprasza Państwa na 45 minutowy pokaz tresury delfinów w delfinarium – „Dolphinella". Jest to niezapomniany show, podczas którego zobaczycie różne akrobacje i sztuczki wykonywane przez tresowane delfiny - skoki, salta oraz różne zabawy z przedmiotami w wodzie, zabawy z pilką i akrobacje w wkonaniu tych najbardziej inteligentnych ssaków.

Szczególne godnym zauważenia podczas te wycieczki w Egipcie jest fakt, że to chyba jedyna i niepowtarzalna możliwość zobaczenia delfinów na pustyni.

 

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Pokaz węży i krokodyli w Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: osoba dorosła 30$ / dziecko 20$ (do 12 lat)

Termin wycieczki:
CODZIENNIE WIECZOREM

KairPokaz odbywa się na otwartym powietrzu. Pierwsza część programu to wycieczka po „Jungle Animal Park" – możemy tam zobaczyć mumie ptaków, krokodyli, jaszczurek i węży. Druga część programu trwa około 25 minut jest występ kobry indyjskiej (zakaz fotografowania i filmowania podczas tego show). Trzecia część programu to występ cyrkowców z Kairu – połykaczy ognia około 10 minut. Ostatnia część mrożąca krew w żyłach to pokaz tresury krokodyli. Podczas 30 minutowego show dwóch trenerów znajduje się pośrodku basenu z krwiożerczymi krokodylami.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Pływanie z delfinami z Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 60$
opiekun bez opłaty, osoba towarzysząca przy basenie 10$ extra
Termin wycieczki:
CODZIENNIE OPRÓCZ NIEDZIELI

Kairwww.onetour-egypt.com.pl proponuje Państwu możliwość 30 minutowej zabawy z delfinami w wodzie. Pływacie Państwo z delfinami w basenie w kostiumie kąpielowym lub w piance. Delfiny pod czujnym okiem treserów podpływają i bawią się z Wami. Tylko sześć osób może pływać z delfinami w tym samym czasie, a dziennie pływa maksymalnie 30 osób. To gwarantuje dobra zabawę i ekskluzywność tej wycieczki w Egipcie. Gwarantujemy niesamowite przeżycia dla dzieci i dorosłych.

 

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki pozostałe z Sharm

Beduin Safari - karawana wielbłądami, kolacja beduińska i oglądanie nieba przez teleskop z Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 45$ jedna osoba na quadzie / 65$ dwie osoby na quadzie
Termin wycieczki:
CODZIENNIE

onetouregypt_029Zapraszamy na niesamowity wieczór spędzony na pustyni z rodowitymi Beduinami. Podczas jednej wyprawy będą Państwo mogli odbyć podroż jeepami na pustynię, obejrzeć najpiękniejszy zachód słońca, skosztować prawdziwej beduińskiej herbaty, zjeść z Beduinami kolacje jak również obejrzeć ich niesamowite show pod gołym niebem. Na koniec tego urokliwego wieczoru niespodzianka - w prawdziwych egipskich ciemnościach będą mogli Państwo podziwiać gwiazdy i księżyc przez profesjonalne teleskopy.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki safari w Sharm

Mega SafariI - Biały Kanion + Kolorowy Kanion z Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 40$ dorosły / 20$ dziecko (do 12 lat)

Termin wycieczki:
PONIEDZIAŁEK / CZWARTEK / SOBOTA

Kolorowy Kanion

Podczas naszej egipskiej wycieczki sprawdzicie Państwo swoje możliwości, pokonaj słabości i zobacz ile wart jest człowiek w zderzeniu z potężną Matką Naturą. Zaczniemy dzień od zdobycia ”krainy śmierci”, jak wielu zwykło nazywać Biały Kanion. To niepowtarzalne miejsce, w którym człowiek czuje się mały i słaby niczym pył pustynny. Powędrujemy między potężnymi, przytłaczającymi skałami, nad którymi zawieszone jest niebo o błękicie jakiego jeszcze nigdy nie widziałeś. Następnie powędrujemy Kolorowym Kanionem - trzecim co do wielkości na Ziemi, a pierwszym co do urody.

Podziwiaj jego kolorowe, pokryte fantazyjnymi wzorami formy skalne i delektuj się niczym niezachwianą ciszą tego uroczego miejsca. Po tylu wyzwaniach, jakie podjąłeś tego dnia, obiad w uroczej knajpce na plaży będzie miłym zwieńczeniem Twoich przygód.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki safari w Sharm

Nabq Safari do lasów namorzynowych z Sharm

Lokalizacja: EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 47$ osoba dorosła / 40$ dziecko (do 12 roku życia)
Termin wycieczki:
CODZIENNIE

NabqOne Tour Travel Egypt proponuje wyprawę jeepami 4x4 przez tereny Parku Krajobrazowego Nabq. Wyprawa w te rejony jest okazją do zobaczenia lasów namorzynowych - unikatu półkuli północnej, których 50% występuje tylko na półwyspie Synaj. W trakcie wycieczki przerwa na snorkling przy rafach koralowych należących do Parku Krajobrazoego Nabq. Następnie przejazd do Dahab gdzie zjedzą Państwo obiad i gdzie będzie mozliwość snorklingu w przepięknej lagunie. Na koniec czas na zakupy w centrum Dahab i powrót do hotelu.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki safari w Sharm

Quad Bike Safari z Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: osoba dorosła 25$

Termin wycieczki:
CODZIENNIE

Quad Bike Safari z SharmOne Tour Egypt poleca Państwu wycieczkę - safari - w głąb pustyni, gdzie do jej serca wjeżdżamy prowadząc czterokołowe pojazdy – quady. W połowie naszej wyprawy czeka nas przerwa na odświeżającą herbatę w osadzie beduińskiej, jak również okazja do zrobienia zdjęć w pięknej scenerii pustyni arabskiej.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą aktywnie i sympatycznie spędzić czas oraz oczekują silniejszych wrażeń.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki safari w Sharm

Super jeep Safari - Klasztor św. Katarzyny + Kolorowy Kanion z Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 45$ dorosły / 25$ dziecko (do 12 lat)

Termin wycieczki:
CZWARTEK / SOBOTA

Klasztor św. KatarzynyProponujemy Państwu niepowtarzalną wycieczkę - możliwość zwiedzenia dwóch najciekawszych miejsc na Półwyspie Synaj. W trakcie jednej wycieczki jeepami przez pustynie zwiedzicie Państwo:
Klasztor Św. Katarzyny - wspaniały zabytek, który został wpisany na światową listę dziedzictwa UNESCO, kryjący w swoich murach "gorejący krzew", Studnie Mojżesza oraz relikwie św. Katarzyny Aleksandryjskiej.
Kolorowy Kanion - miejsce, gdzie w czasie wędrówki będziecie mogli Państwo podziwiać przełom (załamanie) trzeciorzędowych piaskowców, pełnych zachwycających form geologicznych. Kanion którego głębokości to 2,500 m, jest trzecim co do wielkości kanionem na Ziemi. Magnetyzuje on turystów swym pięknym układem i intrygującymi formacjami skalnymi, rzeźbionymi przez wodę, wiatr i piach. Zachwyca cudownymi barwami: od białej, przez żółtą, brąz, aż do licznych tonów czerwieni, eksponowanch w najróżniejszych wzorach. Kolorowy kanion posiada pionowe ściany, wznoszące się na wysokość ponad 30 metrów, a prześwit między nimi zmniejsza się nawet do ok. 1,8 m.

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki safari w Sharm

Super Safari - Kolorowy Kanion + Blue Hole z Sharm

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > SHARMCena: 40$ osoba dorosła / 20$ dziecko do 12-tego roku

Termin wycieczki:
NIEDZIELA

Kolorowy KanionSuper Safari to wycieczka niezwykła, jedna z wielu w ofercie One Tour Travel Egypt - która rozpoczyna się wyjazdem z kurortu Sharm el Sheikh we wczesnych godzinach porannych. Po około 3 godzinnej przejażdżce JEEPAMI dojeżdżamy do Kolorowego Kanionu, gdzie rozpoczyna się godzinna wędrówka wzdłuż tego kanionu. W spaceru po kanionie można obserwować i podziwiać niezwykłe piękno i barwy skał z których natura wybudowała to niezwykle malownicze miejsce. Po zakończeniu zwiedzania przejedziemy do Nuweiby, na obiad w restauracji położonej przy słonecznej plaży. Po obiedzie przejazd do Dahab, do zatoki BLUE HOLE - nazywanej mekką nurkową, najbardziej obleganego miejsca przez nurków i snurkujących na snorkling. Na zakończenie wycieczki znajdziecie Państwo czas na zakupy w centrum Dahab.

 

Więcej…

wycieczki z Sharm - Wycieczki safari w Sharm

Więcej artykułów…

Jak do nas trafić?

One Tour Egypt - mapka dojazdu

Ważne informacje

  1. Ubezpieczenie turystów na każdej wycieczce.
  2. Dla więcej niż 10 osób (rodzina lub znajomi) - DUŻE RABATY!
  3. Lokalne wycieczki dla dzieci w wieku do dwóch lat - gratis, dla dzieci w wieku do 12 lat - za połowę ceny.
  4. Rezerwacja przez SMS - bez zaliczki, opłata w dniu wycieczki.
  5. Kontakt z nami przez SMS i spotkamy się przed państwa hotelem lub zapraszamy bezpośrednio do naszego biura.
  6. Na każdej wycieczce - język polski: w Jerozolimie - polska przewodniczka, na innych wycieczkach Egipcjanin mówiący po polsku.