Najlepsze wycieczki po Egipcie

Wycieczki z One Tour Egypt

Kair jednodniowy - autokarem z Nuweiby

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > NUWEIBA Cena: 55$ dorosły . 30$ dziecko (do lat 12) (min. 4 osoby)

Termin wycieczki:
PONIEDZIAŁEK (wyjazd w nocy z niedzieli na poniedziałek)
CZWARTEK (wyjazd w nocy z środy na czwartek)

KairWyprawa do Stolicy Egiptu to prawie obowiązek każdego turysty odwiedzającego Egipt.
Piramidy w Gize to najpiękniejsze wspomnienia z wycieczki w Egipcie.
Nasze biuro podróży w czasie całodniowej wycieczki pomoże Ci odkryć Kair - jedno z najbardziej atrakcyjnych miast na świecie, które tylko oczekuje, byś je odwiedził.
Obszar kulturowy i antyki tego miasta nie zdołają ujść niezauważone.
www.onetour-egypt.com.pl - Pokażemy Ci, że Kair i jego zabytki zapierają tchnienie w piersiach. Obecny Kair jest centrum świata arabskiego. Wyprawa do tej stolicy z całą pewnością będzie jedną z najniezwyklej ekscytujących przygód w Twoim życiu.
Miasto to jest pełna kontrastów - od majętnych dzielnic mieszkaniowych i biznesowych, poprzez zabytkowe dzielnice islamskie i koptyjskie, kupieckie, do dzielnic biedy, których jest w stolicy Egiptu ponad 170.
Dzięki One Tour Travel po raz kolejny będziesz pragnął wrócić tu znowu...

Więcej…

wycieczki z Nuweiby - Wycieczki z Nuweibie do Kairu

Kair jednodniowy - samolotem z Nuweiby

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > NUWEIBA Cena: 170$ dorośli / 165$ dziecko (do 12 lat)

Termin wycieczki:
PONIEDZIAŁEK / CZWARTEK (wyjazd wcześnie rano, powrót około godziny 22:00)

onetouregypt_009Wycieczka do Stolicy Egiptu to niejako obowiązek każdego wczasowicza zwiedzającego Egipt.
Pływanie po Nilu to najpiękniejsze wspomnienia z wycieczki w Egipcie.
Nasze biuro podróży w czasie jednodniowej wycieczki pomoże Ci zobaczyć Kair - jedno z najniezwyklej intrygujących metropoli na świecie, które wręcz oczekuje, byś je odwiedził.
Kultura i antyki tego miasta nie mogą ujść niezauważone.
www.onetour-egypt.com.pl - Przedstawimy Ci, że Kair i jego antyki zapierają tchnienie w piersiach. Obecny Kair jest głównym punktem świata arabskiego. Wycieczka do tej metropolii z całą pewnością będzie jedną z najbardziej podniecających przygód w Twoim życiu.
Metropolia ta jest pełna kontrastów - od bogatych dzielnic mieszkaniowych i biznesowych, przez zabytkowe dzielnice islamskie i koptyjskie, handlowe, do dzielnic biedoty, jakich jest w Kairze ponad 170.
Dzięki One Tour Travel kolejny raz będziesz chciał powrócić tu jeszcze raz...

Więcej…

wycieczki z Nuweiby - Wycieczki z Nuweibie do Kairu

Luxor jednodniowy - samolotem z Nuweiby

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > NUWEIBA Cena: 180$ dorośli / 175$ dziecko (do 12 lat)

Termin wycieczki:
ŚRODA / SOBOTA (wyjazd z hotelu koło 5:00 rano powrót około 22:00)

LuxorLuxor - Starożytne Teby

Waset, czyli wedle Greków - Teby, to dwukrotna stolica zjednoczonego Egiptu okresu Nowego Państwa, "miasto stu bram", jak nazwał je Homer w swojej "Iliadzie". To tu znajdziemy świętą siedzibę boga Amona-Re - Karnak, budowaną na przestrzeni przeszło 2000 lat, jak i największą nekropolię faraonów, czyli Dolinę Królów. Tutaj zobaczymy dzieła-monumenty pozostawione potomnym przez takich faraonów, jak:

  • Królowa Hatszepsut
  • Totmes III
  • Ramzes II

Więcej…

wycieczki z Nuweiby - Wycieczki z Nuweibie do Luxoru

Petra jednodniowa - autokarem i promem z Nuweiby

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > NUWEIBACena: 205$ dorośli / 195$ dziecko (do 12 lat) 

Termin wycieczki:
WTOREK / PIĄTEK (wyjazd wcześnie rano - około godziny 3:00 - powrót około 24:00)

Patra

PETRA TAJEMNICA WYKUTA W SKALE...

Petra to sen, wykuty w amarantowych skałach przez Nabatajczyków, dwa tysiące lat temu. Nie da się go  pokazać słowami, a tylko niektóre zdjęcia odzwierciedlają nastrój tego miejsca. Petra leży w Jordanii - krainie niecodziennej urody, zamieszkałej przez poczciwych i uczynnych mieszkańców, a rządzonej przez młodego króla Abdallaha i jego prześliczną - jak z opowieści 'Tysiąca i jednej nocy' - żonę.

Więcej…

wycieczki z Nuweiby - Wycieczki z Nuweibie do Petry

Klasztor św. Katarzyny i Dahab - autokarem z Nuweiby

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > NUWEIBA Cena: 35$ dorosły / 17$ dziecko (do 12 lat) - MINIMUM 8 OSÓB -

Termin wycieczki: NIEDZIELA
dla zainteresowanych możliwośc ustalenia innych terminów indywidualnie.

Klasztor św. KatarzynyWyjazd wcześnie rano około godziny 06:40, powrót około godziny 18:00

Proponujemy Państwu całodzienną wycieczkę do Klasztoru Św. Katarzyny, znajdującego się u podnuża Góry Mojżesza, połączoną ze zwiedzaniem miasteczka Dahab slynącego z jednego z najciekawszych miejsc nurkowych na świecie BLUE HOLE. W Dahab czeka na Państwa spacer po miasteczku i czas na zakupy.

W Klasztorze: Gorejący Krzew, Studnia Mojżesza, Drzwi Justyniana, Narteks z bizantyjskimi ikonami, Kościół Przemienienia Pańskiego, relikwie św. Katarzyny.

Więcej…

wycieczki z Nuweiby - Wycieczki pozostałe z Nuweibie

Petra, Jerozolima, Morze Martwe dwa dni (i jedna noc) - autokarem z Nuweiby

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > NUWEIBACena: 355$ osoba dorosła / 330$ dziecko (do 12 lat)

Termin wycieczki:
WTOREK/ŚRODA (wyjazd w poniedziałek późnym wieczorem)
PIĄTEK/SOBOTA (wyjazd w czwartek późnym wieczorem)

JerozolimaGród Petra zbudowali Nabatejczycy, po prostu bajecznie wyrzeźbili je w skale. Do miasta wkraczamy prześlicznym kanionem. Po drodze widać akwedukty i przepiękne przebarwienia na skałach. Na krańcu kanionu widać "The treasury" - skarbiec - stanowiący gigantyczne doznanie, wykuty w skale - niby kościół, niezapomniany z obrazu "Indiana Jones: Ostatnia krucjata". Państwa oczom ukaże się kamienne miasto - pełne grobowców i mające nawet amfiteatr.

Jerozolima - duchowe centrum Ziemi Świętej, miasto trzech religii monoteistycznych: chrześcijaństwa, islamu, judaizmu - stolica Izraela.
Wyjątkowe miasto na ziemi, które jednocząc narody - tak ogromnie je dzieli. To właśnie w jego obrębie znajdują się trzy najistotniejsze miejsca znacznych religii: Ściana Płaczu, Kościół Świętego Grobu, Kopuła na Skale, 
Zachęcamy Państwa - www.onetour-egypt.com.pl - do poznania, ujrzenia i pojęcia mocy miejsc, w jakich razem zapoczątkowały egzystować trzy religie. Wysłuchajcie historii własnej wiary, w miejscu dokąd każdy wierzący człowiek czuje Bożą siłę i władzę.

Więcej…

wycieczki z Nuweiby - Wycieczki pozostałe z Nuweibie

Jerozolima, Betlejem, Morze Martwe - autokarem z Nuweiby

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > NUWEIBACena: 135$

Termin wycieczki:
NIEDZIELA (wyjazd w sobotę 20:00-22:00)

JerozolimaPielgrzymka do Ziemi Świętej -  po Jerozolimy i Betlejem - to jedna z najpiękniejszych wypraw, które da się odbyć będąc w Egipcie razem z biurem podróż One Tour Travel.

Jerozolima - metafizyczne serce Ziemi Świętej, miasto trzech religii monoteistycznych: islamu, judaizmu, chrześcijaństwa  - miasto stołeczne Izraela.

Wyjątkowe miasto na ziemi, które jednocząc narody - tak bardzo je dzieli. To właśnie w jego obszarze zbiegają się trzy najistotniejsze miejsca znacznych religii: Kopuła na Skale, Ściana Płaczu, Kościół Świętego Grobu.  Namawiamy Państwa - www.onetour-egypt.com.pl - do poznania, ujrzenia i pojęcia mocy miejsc, w których wspólnie zaczęły egzystować trzy religie. Wysłuchajcie historii własnej religii, w miejscu gdzie każdy religijny człowiek czuje Bożą siłę i władzę.

Więcej…

wycieczki z Nuweiby - Wycieczki pozostałe z Nuweibie

Góra Mojżesza i klasztor św. Katarzyny z Nuweiby

Cena: 35$ osoba dorosła / 17$ dziecko (do 12 roku życia) - MINIMUM 8 OSÓB -

Termin wycieczki:
NIEDZIELA / PIĄTEK (wyjazd z hotelu wieczorem około godziny 22:00, powrót następnego dnia około 14:00)

onetouregypt_033

Zapraszamy Państwa na nocną wycieczkę na Górę Mojzesza, miejsce gdzie Mojżesz otrzymał od Boga Dziesięć Przykazań, oraz do Klasztoru Św. Katarzyny - budynku wpisanego na światową listę dziedzictwa UNESCO, kryjącego w swoich murach "krzew gorejący", Studnie Mojżesza oraz relikwie Św. Katarzyny Aleksandryjskiej.

 

Więcej…

wycieczki z Nuweiby - Wycieczki pozostałe z Nuweibie

Super jeep Safari - Klasztor św. Katarzyny + Kolorowy Kanion z Nuweiby

Cena: 50$ dorosły / dziecko 40$ (do lat 12) (min. 4 osoby) - MINIMUM 8 OSÓB -

Termin wycieczki:
CZWARTEK / SOBOTA

Klasztor św. KatarzynyOferujemy Państwu możliwość zwiedzenia dwóch najciekawszych miejsc na Półwyspie Synaj. W trakcie jednej wycieczki samochodami terenowymi przez pustynie obejrzycie Państwo:
Klasztor Św. Katarzyny - niesamowity zabytek, który został wpisany na światową listę dziedzictwa UNESCO, kryjący w swoich murach "gorejący krzew", Studnie Mojżesza oraz relikwie św. Katarzyny Aleksandryjskiej.
Kolorowy Kanion - miejsce, gdzie podczas wędrówki będziecie mogli Państwo podziwiać przełom (załamanie) trzeciorzędowych piaskowców, pełnych urokliwych form geologicznych. Kanion którego głębokości to 2,500 m, jest trzecim co do wielkości kanionem na Ziemi. Przyciąga on turystów swym przepięknym układem i ciekawymi formacjami skalnymi, rzeźbionymi przez wodę, powietrze i piach. Olśniewa wspaniałymi kolorami: od białej, przez żółtą, brąz, aż do licznych odcieni czerwieni, akcentowanch w najróżniejszych wzorach. Kolorowy kanion posiada pionowe ściany, wznoszące się na wysokość ponad 30 metrów, a prześwit pomiędzy nimi zmniejsza się nawet do ok. 1,8 m.

Więcej…

wycieczki z Nuweiby - Wycieczki safari w Nuweibie

Wyprawa na Kolorowy Kanion z Nuweiby

Cena: 45$ dorosły / 25$ dziecko (do 12 lat) -MINIMUM 8 OSÓB-

Termin wycieczki:
NIEDZIELA

Kolorowy Kanion

Powędruj Kolorowym Kanionem, trzecim co do wielkości na Ziemi a pierwszym co do urody. Podziwiaj jego kolorowe, pokryte fantazyjnymi wzorami formy skalne i delektuj się niczym niezachwianą ciszą tego uroczego miejsca, zjedz obiad w uroczej knajpce na plaży, a nurkowanie i pływanie będzie miłym zakończeniem zwiedzania.

Więcej…

wycieczki z Nuweiby - Wycieczki safari w Nuweibie

Wielkie Safari - Abu Galum z Nuweiby

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > NUWEIBA Cena: 45$ dorośli / 25$ dziecko (do 12 lat) (min. 4 osoby) - MINIMUM 8 OSÓB

Termin wycieczki:
NIEDZIELA

Abu GalumOferujemy niezapomnianą wycieczkę w Egipcie - wyprawę jeepami do rezerwatu przyrody Abu Galum. Oferujemy Państwu sposobność pływania w jednym z najpiękniejszych miejsc świata, osławionym Blue Hole, z przepięknymi rafami koralowymi.
Z One Tour Travel będziecie Państwo również przemieszczać się karawaną wielbłądów pomiędzy osadami beduińskimi i dyskretnie przyglądać się ich życiu. Potem, po safari na pustyni zwiedzimy oazę oraz urokliwe i spokojne miasteczko Dahab. Na zakończenie wycieczki zaprosimy Państwa na zakupy i odpoczynek w centrum Dahab.

Więcej…

wycieczki z Nuweiby - Wycieczki safari w Nuweibie

Łódź ze szklanym dnem - Glass Boat z Nuweiby

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > NUWEIBA Cena: osoba dorosła 15$ / dziecko 7$ ( do 12-tego roku)  MINIMUM 4 OSOBY -

Termin wycieczki:
CODZIENNIE

Łódź ze szklanym dnem - glas boatProponujemy Państwu atrakcyjną wycieczkę, pozwalającą na obserwacje podwodnego życia cudownych, kolorowych ryb i korali, bez potrzeby zanurzania się w wodzie.
Z onetour-egypt.com.pl przeżyjecie wspaniałą wycieczkę na terenie Egiptu.
Glass Boat (łódź ze szklanym dnem) dryfując ponad rafami koralowymi, pozwala Państwu na obserwowanie przez przeszklone dno łodzi na kolorowe rafy i unikalne ryby i inne stworzenia morskie.

Czas trwania wycieczki to około godziny.

Więcej…

wycieczki z Nuweiby - Wycieczki z Nuweibie nad Morze Czerwone

Łódź podwodna - Submarine z Nuweiby

Lokalizacja:EGIPT > PÓŁWYSEP SYNAJ > NUWEIBA Cena: 35$ dorosły / 17$ dziecko (do 12 lat)

Termin wycieczki:
CODZIENNIE

Łódź podwodna - SubmarineOferujemy Państwu interesującą wyprawę, za sprawą której będziecie Państwo mieli sposobność podziwiania bajecznych raf koralowych Morza Czerwonego z onetour-egypt.com.pl. Ta wycieczka w Egipcie na pewno zrobi na Państwu wrażenie.
Po krótkim rejsie w stronę raf koralowych przechodzicie Państwo do przestronnego, klimatyzowanego pomieszczenia, położonego pod pokładem, około 3 metry pod wodą.
Znajdują się tam widokowe okna pozwalające przypatrywać się na przepiękne podwodne życie, niemal na wyciągnięcie ręki. W drodze powrotnej serwowane będą napoje bezalkoholowe typu cola, fanta, sprite.
Wycieczka trwa mniej więcej 1,5 godziny. Najlepiej podziwiać świat podwodny między godzinami 8:00 a 15:00, gdy słońce najlepiej oświetla rafy.

Więcej…

wycieczki z Nuweiby - Wycieczki z Nuweibie nad Morze Czerwone

Jak do nas trafić?

One Tour Egypt - mapka dojazdu

Ważne informacje

  1. Ubezpieczenie turystów na każdej wycieczce.
  2. Dla więcej niż 10 osób (rodzina lub znajomi) - DUŻE RABATY!
  3. Lokalne wycieczki dla dzieci w wieku do dwóch lat - gratis, dla dzieci w wieku do 12 lat - za połowę ceny.
  4. Rezerwacja przez SMS - bez zaliczki, opłata w dniu wycieczki.
  5. Kontakt z nami przez SMS i spotkamy się przed państwa hotelem lub zapraszamy bezpośrednio do naszego biura.
  6. Na każdej wycieczce - język polski: w Jerozolimie - polska przewodniczka, na innych wycieczkach Egipcjanin mówiący po polsku.